Skip to content
O nás

Úspešne realizujeme posledné rozlúčky už od roku 2013.

Vážení zákazníci naša rodinná firma CHERUBÍN zabezpečuje kompletné pohrebné a cintorínske služby už od roku 2013. Kladieme veľký dôraz na zachovanie úcty k zosnulému a na prísne dodržiavanie kódexu pohrebníctva. Naším cieľom je, aby ľudia boli s našimi službami a prístupom spokojný.

Sú na svete veci, ktoré nemôžme nijako ovplyvniť. Či už chceme alebo nie, kolobeh, kedy jedna generácia strieda druhú, bol, je aj bude súčasť nášho života. A jeho súčasťou je aj smrť. Môže prísť viac menej zmierlivo očakávaná, ale aj znenazdania, vtedy, keď ju nikto nečaká. 

Kvalitný servis spojený s poslednou rozlúčkou je našim úprimným záväzkom

O nás - Pohrebné služby Cherubín

O nás

Tým rodinného pohrebného ústavu Cherubín úspešne realizuje posledné rozlúčky už 10 rokov. Na prvom mieste je u nás starostlivosť o zosnulého. K našim klientom pristupujeme individuálne a ľudsky, rešpektujeme ich priania a pomáhame s organizáciou poslednej rozlúčky s ich blízkymi tak, aby zodpovedala ich predstavám.

Budeme radi, keď Vám naše služby v ťažkej chvíli budú nápomocné, aby rozlúčka s Vašimi blízkymi bola dôstojná a bez zbytočných komplikácii.

Naša kancelária Kanceláriu našej pohrebnej služby nájdete na adrese Torysa 28, na ktorej Vám poskytneme kompletné služby spojené s poslednou rozlúčkou.

O nás - Pohrebné služby Cherubín
O nás - Pohrebné služby Cherubín

Cherubín Jozef Manažér firmy Cherubín

„Vždy som rád pomáhal ľuďom. Preto aj táto práca ma napĺňa pocitom, že našim klientom pomôžem dôstojne sa rozlúčiť s ich blízkymi. Pohrebníctvo ma naučilo byť v živote zodpovedný a k ľuďom pristupovať s pokorou. Každý zosnulý si zaslúži náš rešpekt a úctu.“

Povedali o nás

Otváracie Hodiny

Naša rodinná firma je Vám k dispozícii 24/h denne 365 dní v roku

Nájdete nás na adrese

Torysa 28, 082 76

Kontakt

0915340150

0907954049